Targi mieszkaniowe Trójmiasto – 7 i 8 marca 2020

Mimo, iż rynek mieszkaniowy w Polsce wydaje się lekko przegrzany, to inwestorzy w dalszym ciągu mogą znaleźć okazje na rynku. Jedną z nich może okazać się obecność na targach mieszkaniowych. W minionym roku łakomym kąskiem dla inwestorów były mieszkania / apartamenty nad morzem. Stąd ceny w Trójmieście poszybowały równie mocno jak w Warszawie.

7 i 8 marca 2020 roku odbędą się Targi Mieszkaniowe Trójmiasto, organizowane przez Nowy Adres Spółka Akcyjna. Targi odbędą się tradycyjnie w Amber Expo, przy ulicy Żaglowej 11. Wydarzenie rozpocznie się w sobotę o godzinie 10:00 (zakończenie przewidziane na 17:00). Drugiego dnia – w niedzielę – targi dostępne będą w godzinach 10:00-16:00.

Podczas najbliższej imprezy, będą nam towarzyszyły Targi Budownictwa i Aranżacji MDO – Mieszkanie, Dom, Ogród, na których zaprezentowane zostaną nowoczesne rozwiązania z zakresu budowy, wykończenia i wyposażenia wnętrz oraz aranżacji ogrodu. Bilety wstępów będą obowiązywały na obydwie imprezy.

Szkolenia podczas targów w Trójmieście

W trakcie trwania targów można uczestniczyć w prezentacjach, w których prelegenci podzielą się swoją wiedzą z różnych dziedzin. Będą reprezentanci Stowarzyszenia Mieszkanicznik, którzy powiedzą kilka słów o wynajmowaniu mieszkań. Będzie też o finansowaniu zakupu nieruchomości oraz projektowaniu wnętrz. Lista prezentacji na wydarzeniu Targi Mieszkaniowe Trójmiasto 2020:

  • Fakty i mity o wynajmowaniu mieszkań. STOWARZYSZENIE MIESZKANICZNIK
  • Jak najtaniej finansować zakup nieruchomości w kredycie hipotecznym? O czym nie powiedzą Ci w Banku. Phinance S.A.
  • Jak najlepiej kupić mieszkanie od dewelopera? Porady prawne. Polski Związek Firm Deweloperskich
  • Opłacalność fotowoltaiki w świetle nowych przepisów. SunSol
  • Po co Ci architekt wnętrz, czyli ile jest wart święty spokój. W czterech kątach

Jaka cena biletów za wejście na targi?

Cena biletów na Targi Mieszkaniowe Trójmiasto, odbywające się 7 i 8 marca 2020 roku w Gdańsku wynosi 10 zł. Można skorzystać ze zniżki 50%, czyli wejść za 5 zł, bo wcześniejszym zakupie biletu w przedsprzedaży. Szczegóły wydarzenia i możliwość zakupu biletów znajdziesz pod adresem: https://www.mieszkaniowi.pl/targi-mieszkaniowe/trojmiasto/.

Popularne zapytania: targi mieszkaniowe trójmiasto, targi mieszkaniowe gdańsk, targi mieszkaniowe gdynia, targi mieszkaniowe sopot.

Autor bloga "Finanse po godzinach", inwestor na rynkach finansowych. Dzieli się swoją wiedzą na temat świadomego oszczędzania, planowania budżetów domowych oraz inwestowania na rynkach finansowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *