6.1 C
Warszawa
wtorek, 18 stycznia, 2022
No menu items!
Strona główna Inwestowanie Nieruchomości Targi mieszkaniowe Trójmiasto - 7 i 8 marca 2020

Targi mieszkaniowe Trójmiasto – 7 i 8 marca 2020

Mimo, iż rynek mieszkaniowy w Polsce wydaje się lekko przegrzany, to inwestorzy w dalszym ciągu mogą znaleźć okazje na rynku. Jedną z nich może okazać się obecność na targach mieszkaniowych. W minionym roku łakomym kąskiem dla inwestorów były mieszkania / apartamenty nad morzem. Stąd ceny w Trójmieście poszybowały równie mocno jak w Warszawie.

7 i 8 marca 2020 roku odbędą się Targi Mieszkaniowe Trójmiasto, organizowane przez Nowy Adres Spółka Akcyjna. Targi odbędą się tradycyjnie w Amber Expo, przy ulicy Żaglowej 11. Wydarzenie rozpocznie się w sobotę o godzinie 10:00 (zakończenie przewidziane na 17:00). Drugiego dnia – w niedzielę – targi dostępne będą w godzinach 10:00-16:00.

Podczas najbliższej imprezy, będą nam towarzyszyły Targi Budownictwa i Aranżacji MDO – Mieszkanie, Dom, Ogród, na których zaprezentowane zostaną nowoczesne rozwiązania z zakresu budowy, wykończenia i wyposażenia wnętrz oraz aranżacji ogrodu. Bilety wstępów będą obowiązywały na obydwie imprezy.

Szkolenia podczas targów w Trójmieście

W trakcie trwania targów można uczestniczyć w prezentacjach, w których prelegenci podzielą się swoją wiedzą z różnych dziedzin. Będą reprezentanci Stowarzyszenia Mieszkanicznik, którzy powiedzą kilka słów o wynajmowaniu mieszkań. Będzie też o finansowaniu zakupu nieruchomości oraz projektowaniu wnętrz. Lista prezentacji na wydarzeniu Targi Mieszkaniowe Trójmiasto 2020:

  • Fakty i mity o wynajmowaniu mieszkań. STOWARZYSZENIE MIESZKANICZNIK
  • Jak najtaniej finansować zakup nieruchomości w kredycie hipotecznym? O czym nie powiedzą Ci w Banku. Phinance S.A.
  • Jak najlepiej kupić mieszkanie od dewelopera? Porady prawne. Polski Związek Firm Deweloperskich
  • Opłacalność fotowoltaiki w świetle nowych przepisów. SunSol
  • Po co Ci architekt wnętrz, czyli ile jest wart święty spokój. W czterech kątach

Jaka cena biletów za wejście na targi?

Cena biletów na Targi Mieszkaniowe Trójmiasto, odbywające się 7 i 8 marca 2020 roku w Gdańsku wynosi 10 zł. Można skorzystać ze zniżki 50%, czyli wejść za 5 zł, bo wcześniejszym zakupie biletu w przedsprzedaży. Szczegóły wydarzenia i możliwość zakupu biletów znajdziesz pod adresem: https://www.mieszkaniowi.pl/targi-mieszkaniowe/trojmiasto/.

Popularne zapytania: targi mieszkaniowe trójmiasto, targi mieszkaniowe gdańsk, targi mieszkaniowe gdynia, targi mieszkaniowe sopot.

Karol Budzikhttps://finansepogodzinach.pl
Autor bloga "Finanse po godzinach", inwestor na rynkach finansowych. Dzieli się swoją wiedzą na temat świadomego oszczędzania, planowania budżetów domowych oraz inwestowania na rynkach finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popularne

Akcje PZU Dywidenda 2022

PZU (Powszechny Zakład Ubezpieczeń) to zdecydowanie dywidendowy arystokrata. Trudno szukać lepszej spółki na polskiej giełdzie, która lepiej wynagradzałaby swoich akcjonariuszy. Zazwyczaj dywidenda...

Akcje PKO BP Dywidenda 2021

Jednym z czołowych banków, znajdujących się w WIG20 jest PKO BP. Dywidendy polskiego banku PKO są płacone w miarę regularnie od 2004...

Akcje PKN Orlen Dywidenda 2021

Dywidendy Orlen Orlen to polski potentat paliwowy na warszawskiej GPW. Od lat cieszy się uznaniem akcjonariuszy, między innymi dzięki...

Harmonogram GPW (godziny sesji)

Warszawska Giełda Papierów Wartościowych (GPW) działa w ściśle określonych ramach czasowych. Sesja giełdowa trwa z reguły od godziny 9:00 do godziny 16:50....

Ostatnio komentowane