Pralnia Netflix (recenzja filmu)

Pralnia (The Laundromat) to film z gatunku ciężkich. Pomimo, że dotyczy tematyki finansowej (czyli powinien mnie bardzo zainteresować), musiałem mocno zmuszać się do jego obejrzenia. W sumie trzy podejścia do filmu i ostatecznie udało się dobrnąć do końca.

Niestety musiałem zajmować moje myśli innymi rzeczami, aby nie uznać tego seansu za czas stracony. Zaczęło się całkiem dobrze. Na wejściu Antonio Banderas i Gary Oldman opowiadający o istocie pieniądza. Następnie utytułowana Meryl Streep jako główna bohaterka filmu. Obsada jednak nie dała rady uratować tego filmu.

Wdowa bada przekręt ubezpieczeniowy i odkrywa, że w Panamie dwóch prawników sprawnie wykorzystuje światowy system finansowy

Pralnia – zwiastun filmu

Główna istota afery Panama Papers jakoś nie może wybrzmieć w tym filmie. No dobra – przyznaję się. Z każdą minutą oglądania byłem coraz mniej uważny, a coraz bardziej pochłaniała mnie praca na laptopie. Tak czy inaczej, po obejrzeniu – ciężko stwierdzić o co chodziło dokładnie w Panama Papers. Mam wrażenie, że cała istota sprawy gubi się w gąszczu dziwnych scen, które dają teatralny, wręcz karykaturalny wydźwięk.

Podsumowanie filmu Pralnia Netflix

Póki co, jest to najgorszy film o tematyce finansowej jaki widziałem. A bynajmniej najgorszy, o jakim pamiętam. Moja ocena to 1/5. Filmowi zdecydowanie brakuje lekkości, aby móc z zaciekawieniem go obejrzeć. W moim odczuciu coś poszło bardzo nie tak. Jeśli chcesz mimo wszystko obejrzeć ten film, oglądasz na własną odpowiedzialność 😉 Film Pralnia do obejrzenia na Netflix, pod adresem: https://www.netflix.com/pl/title/80994011.

Popularne zapytania: pralnia netflix, pralnia online, pralnia opinie, recenzja, trailer, zwiastun filmu pralnia, antonio banderas, meryl streep, panama papers.

Autor bloga "Finanse po godzinach", inwestor na rynkach finansowych. Dzieli się swoją wiedzą na temat świadomego oszczędzania, planowania budżetów domowych oraz inwestowania na rynkach finansowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *