Konferencja o kryptowalutach: I love crypto & blockchain już 18 marca

18 marca 2020 roku odbędzie się kolejna edycja konferencji I love crypto & blockchain. Hasło przewodnie konferencji to:

Jak wykorzystać technologię blockchain w biznesie i w które projekty kryptowalutowe warto inwestować?

Konferencja przeznaczona jest dla ludzi biznesu i inwestorów, zainteresowanych technologią blockchain. Kryptowaluty to prawdopodobnie rewolucja, która diametralnie zmieni świat finansów i wiele biznesów. Niektórzy innowatorzy już wykorzystują i wdrażają technologię blockchain w swoich firmach. Jeśli jesteś zainteresowany kryptowalutami, z pewnością warto wybrać się na konferencję, aby zdobyć więcej wiedzy od praktyków.

Darmowa próbka konferencji o kryptowalutach

Poniżej wystąpienie Rafała Zaorskiego z poprzedniej konferencji o kryptowalutach I love crypto & blockchain. Tytuł wystąpienia: „Największym błędem kryptowalut jest brak wypracowanych modeli ekonomicznych”.

Kto wystąpi na konferencji?

Na konferencji wystąpią między innymi: Rafał Zaorski, Marcin Szamotulski, Lech Wilczyński, Marta Piekarska-Geater, Bartosz Bilicki, Bartek Kiepuszewski, Arkadiusz Regiec, Radosław Wojdowski, Przemysław Karda, Robert Kałuża, Robert Więcko, Grant Blaisdell, Jakub Chmielniak, Sławomir Bubel.

Odbędzie się też panel z przedstawicielami korporacji:

  • Piotr Beńke (IBM)
  • Maciej Tomkiewicz (Oracle)
  • Tomasz Kozar (Microsoft)
  • Piotr Wójcik (AXA)
  • Marek Gzowski (KPMG)
  • Bartosz Zaborowski (Ziaja)
  • Tomasz Sienicki (Alior)

Bilety dostępne są na stronie w cenach od 470 do 770 zł. Tematy prezentacji oraz więcej szczegółów znajdziesz na oficjalnej stronie konferencji.

Autor bloga "Finanse po godzinach", inwestor na rynkach finansowych. Dzieli się swoją wiedzą na temat świadomego oszczędzania, planowania budżetów domowych oraz inwestowania na rynkach finansowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *