6.1 C
Warszawa
środa, 20 października, 2021
No menu items!
Strona główna Giełda Jak działa Orlen Pay?

Jak działa Orlen Pay?

Czym jest i jak działa Orlen Pay? Jest to dodatkowa, bezpłatna opcja wprowadzona dla osób tankujących na stacjach Orlen. Zamiast płacić za paliwo przy kasie, możemy to zrobić w pełni mobilnie – chciałoby się powiedzieć – nie wychodząc z auta… No ale jednak zatankować jakoś trzeba, więc po podejściu do dystrybutora i nalaniu paliwa – wystarczy zeskanować kod QR i dokonać płatności. Następnie możemy wrócić za kółko i odjechać.

Co należy zrobić, aby skorzystać z tej opcji? Wystarczy posiadać telefon z systemem iOS lub Android. Następnie należy pobrać i zainstalować aplikację Orlen Mobile, w której znajdziemy funkcję płatności pod nazwą Orlen Pay.

Pobierz aplikację Orlen Mobile

Dlaczego miałbyś płacić przez Orlen Pay?

Oczywiście główną zaletą Orlen Pay jest ominięcie kolejek przy kasie i oszczędność czasu. Dzisiaj jednak (16.03.2020) w Polsce i na świecie szaleje koronawirus. Rząd wprowadził stan zagrożenia epidemicznego i aplikacja taka jak Orlen Pay pomoże nam zachować większą ostrożność. Nie musimy wchodzić bowiem do budynku i spotykać się z innymi ludźmi, zwiększając ryzyko zarażenia koronawirusem. Pomimo, że opcja płacenia telefonem istnieje już ponad rok, to właśnie dzisiaj postanowiłem ją wreszcie zainstalować.

Z pewnością aplikację docenią również rodzice. Podróżując z dziećmi, szczególnie małymi – bardzo ważne jest, aby nie zostawiać ich w samochodzie. bez opieki. Dzięki Orlen Pay cały proces tankowania i płatności możemy przeprowadzić w bezpiecznych dla dzieci warunkach, mając ich cały czas na oku.

Jak działa Orlen Pay w praktyce?

  1. Ściągnij aplikację Vitay lub Orlen Pay.
  2. Dodaj kartę płatniczą w Orlen Pay.
  3. Po tankowaniu zeskanuj kod QR z naklejki na dystrybutorze.
  4. Zweryfikuj w aplikacji dane transakcji – kwotę, stację i stanowisko.
  5. Zaakceptuj płatność i jedź.
  6. Fakturę otrzymasz na adres e-mail.

Popularne zapytania: aplikacja orlen mobile, jak działa orlen pay, aplikacja vitay, opinie, stacje, flota, zmiana pin, faktura, pkn orlen płatność telefonem.

Karol Budzikhttps://finansepogodzinach.pl
Autor bloga "Finanse po godzinach", inwestor na rynkach finansowych. Dzieli się swoją wiedzą na temat świadomego oszczędzania, planowania budżetów domowych oraz inwestowania na rynkach finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popularne

Akcje PZU Dywidenda 2022

PZU (Powszechny Zakład Ubezpieczeń) to zdecydowanie dywidendowy arystokrata. Trudno szukać lepszej spółki na polskiej giełdzie, która lepiej wynagradzałaby swoich akcjonariuszy. Zazwyczaj dywidenda...

Akcje PKO BP Dywidenda 2021

Jednym z czołowych banków, znajdujących się w WIG20 jest PKO BP. Dywidendy polskiego banku PKO są płacone w miarę regularnie od 2004...

Akcje PKN Orlen Dywidenda 2021

Dywidendy Orlen Orlen to polski potentat paliwowy na warszawskiej GPW. Od lat cieszy się uznaniem akcjonariuszy, między innymi dzięki...

Akcje KGHM Dywidenda 2021

KGHM Polska Miedź S.A. to jedna z kluczowych spółek polskiej Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW). Jaka dywidenda KGHM...

Ostatnio komentowane