Brudna Forsa s02e05: Rentowna opieka Netflix (recenzja)

To już niestety przedostatni odcinek drugiego sezonu Brudnej Forsy, zatytułowany „Rentowna opieka” (Guardians, Inc.). A może stety, to to kolejny niezbyt wciągający epizod, tym razem opowiadający o czerpaniu zysków z opieki nad seniorami.

Poważne nadużycia praw służących ochronie seniorów doprowadziły do tego, że teraz wielu z nich jest pozbawionych środków do życia i odciętych od swoich rodzin

Podsumowanie odcinka „Rentowna opieka”

To chyba najgorszy odcinek całej drugiej serii. Został mi co prawda do obejrzenia jeszcze ostatni, ale zakładam, że gorszego domknięcia niż „Rentowna opieka” nie będzie. Odcinek oceniam na 2,5/5. Film mówi o rzeczach ważnych – ochronie osób starszych. Fabuła jednak nie porywa – oglądałem byle dotrwać do końca. Generalnie nie polecam.

Popularne zapytania: rentowna opieka s02e05, brudna forsa netflix, dokument o pieniądzach, okradanie seniorów, drugi sezon brudnej forsy, guardians.

Autor bloga "Finanse po godzinach", inwestor na rynkach finansowych. Dzieli się swoją wiedzą na temat świadomego oszczędzania, planowania budżetów domowych oraz inwestowania na rynkach finansowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *