Brudna Forsa s02e03: Slumlord. Milioner z Białego Domu Netflix (recenzja)

Po dwóch nieco słabszych odcinkach drugiego sezonu Brudnej Forsy, zaczynałem tracić nadzieję, że kolejne wejdą na wyższy poziom. Całe szczęście trzeci odcinek, zatytułowany „Slumlord. Milioner z Białego Domu” (Slumlord Millionaire) trzyma poziom i wciąga od samego początku.

Mam wrażenie, że jest to trochę kontynuacja ostatniego odcinka pierwszej serii Człowiek godny zaufania?. Przypomnę, że tam chodziło o Donalda Trumpa. Tutaj Netflix postanowił przedstawić jego zięcia – Jareda Kushnera.

Dominujące tło całego odcinka – to jak w przypadku Trumpa – nieruchomości. Jared Kushner rozwijał swoją karierę, inwestując w nieruchomości. Na jego działalności istnieje jednak poważna rysa, którą z kretesem punktuje dokument Netflixa.

Jared Kushner wyrósł z dziedzica imperium nieruchomości na doradcę Białego Domu. Dziennikarze i specjaliści odkryli niepokojące warunki panujące w jego lokalach

Zwiastun serialu Brudna Forsa (sezon 2)

Podsumowanie odcinka s02e03

Jared Kushner to z pewnością ciekawa postać, o której istnieniu nie miałem pojęcia. Ten odcinek świetnie punktuje nadużycia „brudnego kapitalizmu”. Pokazuje jak wykorzystywani są ludzie przez elity, pobierając np. bezprawne opłaty czynszowe. Czy człowiek z Białego Domu może bezkarnie nękać ludzi? Zachęcam Cię do obejrzenia trzeciego odcinka drugiego sezonu Brudnej Forsy. Z pewnością nie będzie to czas stracony. Moja ocena 4,5/5.

Popularne zapytania: donald trump, ivanka trump, jared kushner, slumlord, milioner z białego domu, dokument netflix brudna forsa s02e03 online.

Autor bloga "Finanse po godzinach", inwestor na rynkach finansowych. Dzieli się swoją wiedzą na temat świadomego oszczędzania, planowania budżetów domowych oraz inwestowania na rynkach finansowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *