Brudna Forsa s02e02: Ludzie na szczycie Netflix (recenzja)

Pierwszy odcinek drugiego sezonu to małe rozczarowanie. Drugi odcinek pt. „Ludzie na szczycie” (The Man at the Top) jeszcze bardziej zaniża poprzeczkę. Niby temat ciekawy – opowiadający o premierze Malezji, który prowadził dość wystawne życie. Niestety historia opowiedziana jest w nudnawy sposób. Głównym bohaterem odcinka jest Najib Tun Razak.

Zwiastun drugiego sezonu Brudnej Forsy

Wystawne przyjęcia, luksusowe towary, podejrzane pożyczki i inne skandale dotyczące premiera Malezji, Najiba Razaka, sprawiły, że jego kraj zaczął tonąć w długach

Podsumowanie odcinka „Ludzie na szczycie”

Najib Razak został ostatecznie odsunięty od władzy po wyborach w 2018 roku. Jego następcą został Mahathir Mohamad. Kilka miesięcy po wyborach malezyjskie władze zabroniły Najibowi Razakowi opuszczenia kraju.

Najibowi Razakowi postawiono 42 zarzuty związane z korupcją i praniem pieniędzy w Malezji. Co takiego zrobił, że grozi mu dożywocie? Tego dowiesz się z drugiego odcinka drugiego sezonu Brudnej Forsy: Ludzie na szczycie. Moja ocena: 3/5.

Popularne zapytania: ludzie na szczycie s02e02 netflix, najib tun razak, brudna forsa, dokument netflixa, the man at the top, malezja, premier malezji.

Autor bloga "Finanse po godzinach", inwestor na rynkach finansowych. Dzieli się swoją wiedzą na temat świadomego oszczędzania, planowania budżetów domowych oraz inwestowania na rynkach finansowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *