Brudna Forsa s01e06: Człowiek godny zaufania Netflix (recenzja)

Donald Trump Netflix

To już szósty i ostatni odcinek dokumentu zatytułowanego Brudna Forsa. Tym razem fabuła prowadzi nas przez dokonania znanego na całym świecie – amerykańskiego prezydenta Donalda Trumpa. Myślę, że to świetne dopełnienie i domknięcie pierwszego sezonu największych afer finansowych Netflixa.

Wizerunek Donalda Trumpa jako zdolnego biznesmena oczarował miliony. Nie brakuje jednak głosów, że to imperium zbudowano na ludzkich dramatach i podejrzanych interesach

Donald Trump to barwna postać medialna. Jeszcze kilka lat temu dawano Trumpowi bardzo małe szanse na zostanie prezydentem USA. Istnieją bowiem świadkowie i współpracownicy Trumpa, którzy opowiadają o jego manipulacjach czy podejrzanych transakcjach finansowych. To jednak się stało – Donald Trump, niesiony na fali sukcesu serialu „The Apprentice” został prezydentem Stanów Zjednoczonych. Czy jest to człowiek godny zaufania?

Historia Donalda Trumpa na Netflix

Więcej szczegółów znajdziesz w szóstym odcinku serialu dokumentalnego Brudna Forsa, zatytułowanym Człowiek godny zaufania?. Moja ocena szóstego odcinka to mocne 4,5/5. Zdecydowanie polecam całą serię sześciu odcinków o aferach finansowych. Warto!

Popularne zapytania: brudna forsa donald trump, brudna forsa s01e06 online, brudna forsa netflix, donald trump, dokument o donaldzie trumpie netflix.

Autor bloga "Finanse po godzinach", inwestor na rynkach finansowych. Dzieli się swoją wiedzą na temat świadomego oszczędzania, planowania budżetów domowych oraz inwestowania na rynkach finansowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *