Brudna Forsa s01e05: Skok na syrop klonowy Netflix (recenzja)

Syrop klonowy Netflix

To już piąty odcinek całkiem udanej serii, zatytułowanej Brudna Forsa. Z pierwszych czterech odcinków tylko ten ostatni był nieco słabszy. Niestety piąty – pod tytułem „Skok na syrop klonowy – rozczarował jeszcze bardziej.

Niezwykła kradzież, która odbiła się szerokim echem na całym świecie, zwróciła uwagę na zaciekłą walkę o jeden z najcenniejszych zasobów Kanady — syrop klonowy.

Podczas gdy większość państw gromadzi np. złoto na wypadek kryzysu, Kanada robi to samo… z syropem klonowym. Dla Kanadyjczyków syrop klonowy jest płynnym złotem i największym dobrem narodowym. Tym bardziej zadziwia fakt, że pozwolili na tak bezczelną kradzież swojego magicznego produktu. Z jednego z magazynów znikło blisko 3000 ton syropu klonowego o wartości 18 milionów dolarów.

Historia kradzieży syropu klonowego na Netflix

Więcej szczegółów znajdziesz w piątym odcinku serialu dokumentalnego Brudna Forsa, zatytułowanym Skok na syrop klonowy. Po czwartym słabszym odcinku, przyszedł czas na piąty, który uznaję za najmniej wciągający. Moja ocena piątego odcinka to zaledwie 3/5. Mimo to zachęcam do obejrzenia całej serii – zdecydowanie warto!

Popularne zapytania: brudna forsa syrop klonowy, brudna forsa s01e05 online, brudna forsa netflix, skok na syrop klonowy, dokument o syropie klonowym netflix.

Autor bloga "Finanse po godzinach", inwestor na rynkach finansowych. Dzieli się swoją wiedzą na temat świadomego oszczędzania, planowania budżetów domowych oraz inwestowania na rynkach finansowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *