Akcje INNOGENE Dywidenda 2022

Spółka akcyjna Innogene

Projekt odczytania ludzkiego genomu (Human Genom Project), został uruchomiony w latach osiemdziesiątych ubiegłego stulecia. Prace trwały kilkanaście lat i zakończyły się w roku 2003. Dzisiaj wiodące laboratoria na świecie potrafią dokonać tego samego – odczytać genom dowolnej osoby – w kilka godzin! To najlepszy obraz skoku technologicznego, jaki dokonał się w dziedzinie genetyki przez te lata.

Grupa Inno-Gene SA skupia wokół siebie grupę pasjonatów, którzy biorą czynny udział w tej rewolucji inwestując w takie laboratoria. Wierzymy, że w ten sposób przyczyniamy się do opracowywania coraz to lepszych testów genetycznych, dając tym samym nadzieję tysiącom ludzi na całym świecie poprawiając jakość ich życia, czasami je ratując.

Źródło: www.inno-gene.pl

Jaka dywidenda Innogene w 2022 roku?

Wszystko wskazuje na to, że Innogene nie wypłaci dywidendy w 2022 roku. Dodatkowo Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. wydał uchwałę nr 340/2022 z dnia 31 marca 2022 roku w sprawie nałożenia kary pieniężnej na spółkę INNO-GENE S.A. Wszystko wskazuje na to, że Innogene nie wypłaci dywidendy w 2022 roku.

Innogene dywidenda – kiedy wypłata?

Kiedy wypłata i kiedy trzeba mieć akcje Innogene, aby otrzymać dywidendę? Niestety Innogene nie zdecydowało się dotychczas na wypłatę dywidendy w 2020 roku.

Jaka dywidenda Innogene w 2021 roku?

W 2020 roku Innogene nie wypłacił dywidendy akcjonariuszom. Wiele jednak wskazywało na to, że Innogene wypłaci dywidendę w 2021 roku. Pojawił się nawet komunikat spółki, który brzmiał:

Zarząd Inno-Gene informuje, że po analizie sytuacji finansowej spółki i planowanych przychodach w formie dywidendy od spółek z grupy kapitałowej, w dniu 18 stycznia 2021 r. podjął uchwałę w sprawie rekomendacji wypłaty dywidendy akcjonariuszom spółki.

Wstępnie pojawiła się informacja, że na dywidendę zostanie przeznaczona połowa zysku netto za 2020 rok. Ostatecznie jednak Innogene nie wypłacił dywidendy w 2021 roku.

Dywidendy Innogene od debiutu

Aktualna polityka dywidendowa Innogene jest zależna od wysokości wypracowanych zysków oraz ogólnej sytuacji firmy na tle uwarunkowań gospodarczych. Od swojego debiutu na giełdzie Innogene nie wypłaciła nigdy wcześniej dywidendy.

Polityka dywidendowa Innogene

Popularne zapytania: dywidenda innogene 2022, dywidendy 2021 innogene, kiedy, termin wypłaty, kiedy wypłata, termin wypłaty, innogene dzień dywidendy 2022, kiedy wypłata dywidendy innogene za rok 2021, dywidendy innogene z ostatnich lat, dywidenda z akcji innogene, dywidendy innogene od debiutu, historia, jaka dywidenda innogene w 2022 roku, prognoza.

Autor bloga "Finanse po godzinach", inwestor na rynkach finansowych. Dzieli się swoją wiedzą na temat świadomego oszczędzania, planowania budżetów domowych oraz inwestowania na rynkach finansowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *