6.1 C
Warszawa
piątek, 3 grudnia, 2021
No menu items!
Strona główna Giełda Dywidendy spółek Akcje INNOGENE Dywidenda 2021

Akcje INNOGENE Dywidenda 2021

Spółka akcyjna Innogene

Projekt odczytania ludzkiego genomu (Human Genom Project), został uruchomiony w latach osiemdziesiątych ubiegłego stulecia. Prace trwały kilkanaście lat i zakończyły się w roku 2003. Dzisiaj wiodące laboratoria na świecie potrafią dokonać tego samego – odczytać genom dowolnej osoby – w kilka godzin! To najlepszy obraz skoku technologicznego, jaki dokonał się w dziedzinie genetyki przez te lata.

Grupa Inno-Gene SA skupia wokół siebie grupę pasjonatów, którzy biorą czynny udział w tej rewolucji inwestując w takie laboratoria. Wierzymy, że w ten sposób przyczyniamy się do opracowywania coraz to lepszych testów genetycznych, dając tym samym nadzieję tysiącom ludzi na całym świecie poprawiając jakość ich życia, czasami je ratując.

Źródło: www.inno-gene.pl

Jaka dywidenda Innogene w 2021 roku?

W ubiegłym roku Innogene nie wypłacił dywidendy akcjonariuszom. Wszystko jednak wskazuje na to, że Innogene wypłaci dywidendę w 2021 roku. Tak wskazuje bowiem komunikat spółki, który brzmi:

Zarząd Inno-Gene informuje, że po analizie sytuacji finansowej spółki i planowanych przychodach w formie dywidendy od spółek z grupy kapitałowej, w dniu 18 stycznia 2021 r. podjął uchwałę w sprawie rekomendacji wypłaty dywidendy akcjonariuszom spółki.

Szczegółowe informacje odnośnie wysokości dywidendy mają zostać podane już wkrótce. Wstępnie pojawiła się informacja, że na dywidendę zostanie przeznaczona połowa zysku netto za 2020 rok.

Jaka dywidenda Innogene w 2020 roku?

Kiedy wypłata i kiedy trzeba mieć akcje Innogene, aby otrzymać dywidendę? Niestety Innogene nie zdecydowało się na wypłatę dywidendy w 2020 roku.

Innogene dywidenda – kiedy wypłata?

Skoro Innogene nie wypłaciło dywidendy w 2020 roku, to czy można jej się spodziewać w 2021 roku? Wszystko wskazuje na to, że w 2021 roku Innogene zgodnie z komunikatem spółki wypłaci dywidendę akcjonariuszom. Dokładna data nie jest jeszcze znana.

Dywidendy Innogene od debiutu

Aktualna polityka dywidendowa Innogene jest zależna od wysokości wypracowanych zysków oraz ogólnej sytuacji firmy na tle uwarunkowań gospodarczych. Od swojego debiutu na giełdzie Innogene nie wypłaciła nigdy wcześniej dywidendy.

Polityka dywidendowa Innogene

Popularne zapytania: dywidenda innogene 2021, dywidendy 2020 innogene, kiedy, termin wypłaty, kiedy wypłata, termin wypłaty, innogene dzień dywidendy 2021, kiedy wypłata dywidendy innogene za rok 2020, dywidendy innogene z ostatnich lat, dywidenda z akcji innogene, dywidendy innogene od debiutu, historia, jaka dywidenda innogene w 2021 roku, prognoza.

Poprzedni artykułAkcje LPP Dywidenda 2021
Następny artykułAkcje Grodno Dywidenda 2021
Karol Budzikhttps://finansepogodzinach.pl
Autor bloga "Finanse po godzinach", inwestor na rynkach finansowych. Dzieli się swoją wiedzą na temat świadomego oszczędzania, planowania budżetów domowych oraz inwestowania na rynkach finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popularne

Akcje PZU Dywidenda 2022

PZU (Powszechny Zakład Ubezpieczeń) to zdecydowanie dywidendowy arystokrata. Trudno szukać lepszej spółki na polskiej giełdzie, która lepiej wynagradzałaby swoich akcjonariuszy. Zazwyczaj dywidenda...

Akcje PKO BP Dywidenda 2021

Jednym z czołowych banków, znajdujących się w WIG20 jest PKO BP. Dywidendy polskiego banku PKO są płacone w miarę regularnie od 2004...

Akcje PKN Orlen Dywidenda 2021

Dywidendy Orlen Orlen to polski potentat paliwowy na warszawskiej GPW. Od lat cieszy się uznaniem akcjonariuszy, między innymi dzięki...

Akcje KGHM Dywidenda 2021

KGHM Polska Miedź S.A. to jedna z kluczowych spółek polskiej Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW). Jaka dywidenda KGHM...

Ostatnio komentowane