Akcje Biomed Lublin Dywidenda 2022

Biomed-Lublin Wytwórnia Surowic i Szczepionek SA

Biomed-Lublin zajmuje się produkcją preparatów leczniczych (leki na receptę oraz leki OTC – bez recepty), wyrobów medycznych oraz odczynników laboratoryjnych (stosowanych w laboratoriach biochemicznych i medycznych). Wytwarza ponad 60 produktów w różnym asortymencie. Spółka obecnie wdraża program sanacyjny.

Jaka dywidenda Biomed w 2022 roku?

Czy Biomed Lublin wypłaci dywidendę w 2022 roku? Niestety Biomed to spółka, która nie wypłaciła jeszcze żadnej dywidendy od swojego debiutu. W 2022 roku Biomed prawdopodobnie nie wypłaci dywidendy akcjonariuszom – podobnie jak to miało miejsce w poprzednich latach.

Biomed dywidenda – kiedy wypłata?

Kiedy wypłata i kiedy trzeba mieć akcje Biomedu, aby otrzymać dywidendę? Niestety spółka Biomed Lublin nie wypłaciła do tej pory żadnej dywidendy.

Jaka dywidenda Biomed w 2021 roku?

Biomed Lublin nie wypłacił dywidendy w 2021 roku.

Jaka dywidenda Biomed w 2020 roku?

Biomed Lublin nie wypłacił w 2020 roku żadnej dywidendy.

Dywidendy Biomed od debiutu

Firma Biomed Lublin nie wypłaciła żadnej dywidendy od debiutu na giełdzie.

Popularne zapytania: dywidenda biomed 2022, dywidendy 2021 biomed lublin, kiedy, termin wypłaty, kiedy wypłata, termin wypłaty, biomed dzień dywidendy 2022, kiedy wypłata dywidendy biomed za rok 2021, dywidendy biomed z ostatnich lat, dywidenda z akcji biomed lublin, dywidendy biomed od debiutu, historia, jaka dywidenda mercator w 2022 roku, prognoza.

Autor bloga "Finanse po godzinach", inwestor na rynkach finansowych. Dzieli się swoją wiedzą na temat świadomego oszczędzania, planowania budżetów domowych oraz inwestowania na rynkach finansowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *