6.1 C
Warszawa
środa, 21 kwietnia, 2021
No menu items!
Strona główna Giełda Dywidendy spółek Akcje Amrest Dywidenda 2021

Akcje Amrest Dywidenda 2021

Dywidendy Amrest

AmRest Holdings SE jest największą niezależną firmą prowadzącą sieci restauracji w Europie Środkowo-Wschodniej. W Polsce, Republice Czeskiej, na Węgrzech, w Rosji, w Bułgarii, w Rumunii, w Serbii, w Słowacji, w Chorwacji, w Hiszpanii oraz w Niemczech działa na podstawie umów franczyzy restauracji Kentucky Fried Chicken, Pizza Hut, Burger King i Starbucks. Spółka rozwija również działalność w Europie Zachodniej, Rosji oraz Chinach.

Jaka dywidenda Amrest w 2020 roku?

Kiedy wypłata i kiedy trzeba mieć akcje Amrest Holdings, aby otrzymać dywidendę? Prawidłowe pytanie, jakie należałoby zadać to: czy Amrest wypłaci dywidendę w 2020 roku? Niestety Amrest nie zdecydowało się na wypłatę dywidendy w 2020 roku.

Jaka dywidenda Amrest w 2021 roku?

Skoro Amrest nie wypłaciło dywidendy w 2020 roku, to czy można jej się spodziewać w 2021 roku? Wszystko wskazuje na to, że w 2021 roku Amrest również nie wypłaci dywidendy dla akcjonariuszy.

Polityka Dywidendowa Amrest

Aktualna polityka dywidendowa Amrest Holdings nie przewiduje wypłaty dywidendy.

Akcjonariuszom Spółki przysługuje jednak prawo do udziału w zysku wykazanym w rocznym, zbadanym przez biegłego rewidenta sprawozdaniu finansowym, który zostanie przeznaczony uchwałą Walnego Zgromadzenia do wypłaty na rzecz akcjonariuszy Spółki (prawo do dywidendy). Organem uprawnionym do podejmowania decyzji o podziale zysku Spółki i wypłacie dywidendy jest Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy.

Posiadacze akcji zwykłych są uprawnieni do otrzymania dywidend i mają proporcjonalne prawo głosu na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy (jedna akcja uprawnia do wykonania jednego głosu).

Obecnie wypracowane przez Spółkę zyski przeznaczane są na kapitał zapasowy celem dalszego rozwoju lub pokrycia ewentualnych strat.

Popularne zapytania: dywidenda amrest 2021, dywidendy 2020 amrest holdings, kiedy, termin wypłaty, kiedy wypłata, termin wypłaty, amrest dzień dywidendy 2021, kiedy wypłata dywidendy amrest za rok 2020, dywidendy amrest z ostatnich lat, dywidenda z akcji amrest holdings, dywidendy amrest od debiutu, historia, jaka dywidenda amrest w 2021 roku, prognoza.

Karol Budzikhttps://finansepogodzinach.pl
Autor bloga "Finanse po godzinach", inwestor na rynkach finansowych. Dzieli się swoją wiedzą na temat świadomego oszczędzania, planowania budżetów domowych oraz inwestowania na rynkach finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popularne

Akcje PZU Dywidenda 2021

PZU (Powszechny Zakład Ubezpieczeń) to zdecydowanie dywidendowy arystokrata. Trudno szukać lepszej spółki na polskiej giełdzie, która lepiej wynagradzałaby swoich akcjonariuszy. Zazwyczaj dywidenda...

Akcje PKO BP Dywidenda 2021

Jednym z czołowych banków, znajdujących się w WIG20 jest PKO BP. Dywidendy polskiego banku PKO są płacone w miarę regularnie od 2004...

Akcje PKN Orlen Dywidenda 2021

Dywidendy Orlen Orlen to polski potentat paliwowy na warszawskiej GPW. Od lat cieszy się uznaniem akcjonariuszy, między innymi dzięki...

Harmonogram GPW (godziny sesji)

Warszawska Giełda Papierów Wartościowych (GPW) działa w ściśle określonych ramach czasowych. Sesja giełdowa trwa z reguły od godziny 9:00 do godziny 16:50....

Ostatnio komentowane