6.1 C
Warszawa
środa, 21 kwietnia, 2021
No menu items!
Strona główna Giełda Dywidendy spółek Akcje 11 Bit Studios Dywidenda 2021

Akcje 11 Bit Studios Dywidenda 2021

Dywidendy 11 Bit Studios

Deweloper multiplatformowych gier sprzedawanych na całym świecie. Spółka działa w modelu niezależnym, zajmując się każdym etapem tworzenia gier samodzielnie – od produkcji, przez marketing, po dystrybucję w sklepach cyfrowych. Najbardziej znane gry to: Anomaly i This War of Mine. Oprócz produkcji gier grupa zajmuje się również wydawaniem gier zewnętrznych indie deweloperów oraz prowadzi internetową platformę sprzedaży gier innych producentów gamesrepublic.com.

Jaka dywidenda 11 Bit Studios w 2020 roku?

Kiedy wypłata i kiedy trzeba mieć akcje 11 Bit Studios, aby otrzymać dywidendę? Prawidłowe pytanie, jakie należałoby zadać to: czy 11 Bit Studios wypłaci dywidendę w 2020 roku? Niestety 11 Bit Studios nie zdecydowało się na wypłatę dywidendy w 2020 roku.

Jaka dywidenda 11 Bit Studios w 2021 roku?

Skoro 11 Bit Studios nie wypłaciło dywidendy w 2020 roku, to czy można jej się spodziewać w 2021 roku? Wszystko wskazuje na to, że w 2021 roku 11 Bit Studios również nie wypłaci dywidendy dla akcjonariuszy. Zgodnie z polityką spółki, najbliższe lata zarząd chce się skupić przede wszystkim na działaniach rozwojowych. Dywidenda być może będzie w kolejnych latach, o ile spółka wygeneruje duże nadwyżki finansowe.

Polityka Dywidendowa 11 Bit Studios

11 bit studios dotychczas nie wypłacało dywidendy. Zarząd Spółki planuje rekomendować Walnemu Zgromadzeniu przeznaczenie zysku w najbliższych trzech latach obrotowych w pierwszej kolejności na realizację celów rozwojowych Spółki. Skierowanie przez Zarząd do Walnego Zgromadzenia wniosku w sprawie wypłaty dywidendy będzie uzależnione od poziomu generowanych nadwyżek finansowych oraz przewidywanych wydatków inwestycyjnych.

Popularne zapytania: dywidenda 11 bit studios 2021, dywidendy 2021 11 bit studios, kiedy, termin wypłaty, kiedy wypłata, termin wypłaty, 11bit dzień dywidendy 2021, kiedy wypłata dywidendy 11 bit studio za rok 2020, dywidendy 11 bit studios z ostatnich lat, dywidenda z akcji 11bit, dywidendy 11 bit studios od debiutu, historia, jaka dywidenda 11 bit studios w 2021 roku, prognoza.

Karol Budzikhttps://finansepogodzinach.pl
Autor bloga "Finanse po godzinach", inwestor na rynkach finansowych. Dzieli się swoją wiedzą na temat świadomego oszczędzania, planowania budżetów domowych oraz inwestowania na rynkach finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popularne

Akcje PZU Dywidenda 2021

PZU (Powszechny Zakład Ubezpieczeń) to zdecydowanie dywidendowy arystokrata. Trudno szukać lepszej spółki na polskiej giełdzie, która lepiej wynagradzałaby swoich akcjonariuszy. Zazwyczaj dywidenda...

Akcje PKO BP Dywidenda 2021

Jednym z czołowych banków, znajdujących się w WIG20 jest PKO BP. Dywidendy polskiego banku PKO są płacone w miarę regularnie od 2004...

Akcje PKN Orlen Dywidenda 2021

Dywidendy Orlen Orlen to polski potentat paliwowy na warszawskiej GPW. Od lat cieszy się uznaniem akcjonariuszy, między innymi dzięki...

Harmonogram GPW (godziny sesji)

Warszawska Giełda Papierów Wartościowych (GPW) działa w ściśle określonych ramach czasowych. Sesja giełdowa trwa z reguły od godziny 9:00 do godziny 16:50....

Ostatnio komentowane